Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Marka İsimleri Tescil Nasıl Yapılır » Ataşehir Web Tasarım Ataşehir Web Tasarım, şirket, firma, marka isimleri bulma, marka tescil ve sorgulama, marka tescil nasıl yapılır ve marka tescil ücretlerini bulabilirsiniz.
Marka İsimleri Tescil Nasıl Yapılır

Marka

Marka Tescil

Ataşehir Web Tasarım, Marka isimleri bulma, Güzel şirket, firma isimleri bulma, marka yaratmak, yeni marka ismi oluşturma süreçleri burada bulabilirsiniz.

Marka İsimleri » Şirket, Firma İsimleri Bulma

Ataşehir Web Tasarım, Marka Tescil Sorgulama işlemleri isim ve marka sorgulama konusunda deneyimli marka vekil ve danışmanlarınca ücretsiz yapılmaktadır.

Marka Tescil Sorgulama » Marka Sorgulama

Ataşehir Web Tasarım, Online Marka Başvurusu nasıl yapıldığını, oldukça indirim yapılmış başvuru ve marka tescil ücretlerini burada bulabilirsiniz.

Online Marka Başvuru

Marka nedir kısaca, tüketicilerin mal veya hizmetlere dair algılarının içselleştirilmiş bir özeti olan marka bir sanattır ve pazarlamanın temelini oluşturur.

Marka Nedir » Marka ne demektir

Ataşehir Web Tasarım, İNDİRİMLİ 2019 marka tescil fiyatları KDV dahil 381 TL, belge ücretleri 668 TL, toplam işlem maliyetleri 1.049 TL, yenileme ücreti 754 TL’

Marka Tescil Ücreti » Marka Tescil Fiyat Tablosu

Marka Tescili Nasıl Yapılır, logo tescili, marka başvuru belgesi, istenen belgeler neler olduğunu ve mal hizmet sınıflarını inceleyebilirsiniz.

Marka Tescili Nasıl Yapılır

Marka tescil başvuru işlemlerinde koruma sağlanması istenen mal ve hizmet gruplarını gösterir marka tescil sınıfları listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Marka Tescil Sınıfları

Logo tescili, marka örneğindeki logo (şekil), tek başına veya birlikte kullanıldığı kelimelerle birlikte marka tescil veya tasarım tescil başvurusu yapılabilir.

Logo Tescil » Marka Logo Tescili Nasıl Yapılır

Marka tescil başvurusu için, istenen belgeler ve evrakları ve bunların örneklerini, marka örneği ölçüleri ve diğer şart ve koşulları bulabilirsiniz.

Marka Tescil İçin Gerekli Belgeler ve Evraklar

Ataşehir Web Tasarım marka tescil süreci, başvuru, yayın/ret kararı, bülten yayını, varsa itirazların sonuçlanması ve belgelendirme aşamalarından ibarettir.

Marka Tescil Süreci ve Süresi

Ataşehir Web Tasarım marka danışmanlığı, hukuki danışmanlık, marka tescil yönetim danışmanlığı ve yeni marka yaratma danışmanlık modüllerinden oluşmaktadır.

Marka Danışmanlığı » Marka Danışmanı

Marka tescil belgesi, Türk Patent tarafından verilmekle birlikte, başvuru, yayın ve varsa itirazların sonuçlanmasından sonra tescil belgesi verilmektedir.

Marka Tescil Belgesi » Nasıl ve Nereden Alınır

Ataşehir Web Tasarım, Marka Patent Firma Ofis ve Danışmanlarını, deneyim ve uzmanlıklarını, tercih kriterlerini inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil Firmaları

Tescilli marka takip hizmetlerimizi, benzer başvuruları izleme ve itiraz yoluyla engellenmesi için Ataşehir Web Tasarım ile görüşebilirsiniz.

Marka Takip

Marka itiraz, benzer başvurularına yapılan itirazlar ve Türk Patent kararlarına YİDK nezdinde yapılana itirazlar için Ataşehir Web Tasarım ile görüşebilirsiniz.

Marka İtiraz » Türk Patent İtirazları

Ataşehir Web Tasarım, KAMPANYA kapsamındaki marka yenileme Türk Patent harcı 840 TL , Hiznet Ücreti 59 TL, toplam KDV dahil 899 TL'dir.

Marka Yenileme

Ataşehir Web Tasarım aracılığıyla Yurtdışı (uluslararası) marka tescili için, Madrid Protokolü kapsamında çoklu başvuru yapabilirsiniz.

Yurtdışı Marka Tescil

Ataşehir Web Tasarım, Marka kısmi/tümden devir resmi Türk Patent ücreti 610 TL, hizmet ücreti 199 TL olmak üzere toplam KDV dahil 845 TL'dir.